טריק 20 הדולר

בשונה מישראל בה טיפ (תשר) הוא מעין מס, תשלום חובה שנהוג לשלם ללא קשר לרמת השירות שמקבלים, בארה"ב ובמיוחד בלאס וגאס טיפ הוא מנוע לשיפור ושדרוג השירות הטוב ממילא.

שימו 20 דולר בארנק לפני שאתם ניגשים לצ'ק אין

רבות דובר על טריק 20 הדולר, ראשית נסביר את הטריק, בעת כניסתכם למלון במעמד הצ'ק אין בקבלה תדרשו לתת כרטיס אשראי לבטחון ותעודה מזהה, הטריק הוא לקפל שטר של $20 ולתת אותו לפקיד הקבלה בין כרטיס האשראי לתעודה המזהה, מעין סנדוויץ' (שם נוסף לטריק הוא $20 סנדוויץ').
מטרת הטיפ הזה הוא לגרום לפקיד הקבלה לשדרג את חדרכם, החל מקומה גבוהה עם נוף לסטריפ ועד שדרוג גודל החדר או רמתו. חשוב לציין שבמלונות הגדולים סוגים שונים של חדרים ושדרוג החדר אינו בהכרח מחדר רגיל לסוויטה וכי יש עוד הרבה אפשרויות שדרוג שוות בין החדר שככל הנראה הזמנתם לחדר שהמלון יכול להציע. במידה ואין באפשרותו של פקיד הקבלה לשדרג את החדר הוא יחזיר לכם את הכסף, במקרה הזה נהוג להשאיר את הכסף אצלו ולהודות לו על המאמץ.
הגיעו מוכנים מהבית עם שטר של $20 בארנק.באופן אישי שודרגתי כמה פעמים באמצעות טריק זה, למשל בסיזר פאלאס שודרגתי מחדר בפאלאס טאוור לחדר במגדל היוקרתי השונה מהותית ועולה כמעט פי שניים. כמו כן תמיד קיבלתי חדר עם נוף לסטריפ בקומה גבוהה יחסית. כמובן שאמצע השבוע כאשר המלונות פחות מלאים הסיכוי לשדרוג מהותי גבוה יותר.
גם כאן, סטטוס כרטיס שחקן משפיע מאוד על סיכויי השדרוג וסביר להניח שהמלון מעדיף להעניק שדרוג לשחקנים פעילים אם כי לא כל סטטוס מבטיח את זה והטיפ בהחלט עשוי לעזור.

אתרים רבים ברשת מוקדשים לטריק $20 ובהם ניתן למצוא סיפורים אישיים של אנשים שניסו את הטריק ואף אתרים שמנתחים את אחוז הסיכוי לשדרוג בכל מלון ומלון.
הנה שני אתרים שעוסקים בנושא בצורה רחבה ובהם גם סיפורים של אנשים שניסו את הטריק:
http://www.frontdesktip.com/las-vegas/hotels – מספק נתון סטטיסטי לסיכוי לקבל שדרוג בכל מלון בסטריפ
http://www.thetwentydollartrick.com – מספק סיפורים אישיים של אנשים שניסו את הטריק

RelatedPost

ספרו לנו מה אתם חושבים

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *