טורניר לווין

טורניר לווין הוא הדרך הזולה ביותר להגיע לטורניר יקר בו דמי ההשתתפות הינם גבוהים, טורנירי לווין רבים מתקיימים באינטרט כאשר הם מקנים לזוכים כרטיס כניסה לאחד מאירועי הפוקר מהמכובדים ביותר ואף לאליפות העולם בוגאס.

אז אנחנו עדיין לא שחקנים מקצועיים ויש לנו גם עבודה שמפרסנת אותנו מלבד הפוקר אבל לחלום מותר כי לפעמים חלומות גם מתגשמים. טורניר לווין (satellite) הוא דרך להגשמת החלום, לפחות עד שנהיה מספיק עשירים או שחקנים מספיק טובים כדי לשלם אלפי דולרים להשתתפות בטורניר גדול.
טורנירי לווין רבים מתקיימים באינטרנט ומקנים כרטיסי כניסה לטורנירים גדולים ומכובדים, טורנירי לווין מתקיימים גם בקזינו כאשר הם מקנים כרטיס לטורניר פוקר גדול קרוב מבחינת לוח הזמנים גם אם אינו אליפות העולם.
לא מעט סיפורים סופרו על שחקנים שהגיעו מטורניר לווין בעלות נמוכה עד לשלוחן הגמר בטורניר ענק והפכו למיליונרים, אולם צריך לזכור ששחקנים מסוג זה משחקים כ- 15 שעות ביום, כישרוניים מאוד וכמובן שהתברכו גם בקצת מזל.
אנחנו אוהבים להתייחס לזכייה בטורניר לווין כהזדמנות לחוות טורניר גדול בו לא הייתם מוכנים להשקיע את הסכום הנדרש וחוויות הרי זה הכל, תהנו !!!

RelatedPost

ספרו לנו מה אתם חושבים

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *