מסיבה על הגלגל הענק

הגלגל הענק בלאס וגאס גבוה מהגלגל שבלונדון ובו 28 תאים היכולים להכיל עד 40 אנשים כל אחד. כיאה לעיר החטאים הגלגל הענק מציע בנוסף לתאים הרגילים תאי מסיבה שמחיר הכניסה אליהם כולל 30 דקות של אלכוהול בלי הפסקה.

הגלגל הענק מתנשא לגובה של 167 מטרים וממוקם מרחק הליכה לכיוון מזרח ממרכז הסטריפ. הגלגל הוקם בשנת 2014 על ידי רשת סיזר והינו חלק ממתחם של מסעדות וברים. מבחוץ לא ניתן להבחין בתנועה של הגלגל שכן הוא נע לאט מאוד ומשלים סיבוב אחת לחצי שעה. התאים של הגלגל מכילים כמה מקומות ישיבה והינם בעלי קירות שקופים לטובת תצפית נוחה על הנוף, ברקע מתנגנת מוזיקה ובמסך יופיע מדריך שיכין אתכם לשיא הגובה של הגלגל ממנו רואים בצורה אופטימלית את הסטריפ המהמם. מומלץ ביותר לעלות לגלגל בלילה ולא ביום כדי להינות מהתאורה המאפיינת את לאס וגאס בלילה. השם של הגלגל הוא High Roller, מעין משחק מילים כיוון שהפירוש הינו גם גלגל גבוה וגם מהמר כבד.

גלגל ענק
הגלגל הענק בלאס וגאס ביום

 

גלגל ענק מבפנים
הגלגל הענק מבפנים

בכל תא נכנסים עד 40 אנשים, אולם הגלגל אינו עמוס כך שאין תורים ואתם גם לא צפויים להיות עם יותר מדי אנשים באותו תא.
מחיר הכניסה ביום: $22 למבוגר ו- $9 לילד , תא נוסעים הכולל בר חופשי מגיל 21 ולמעלה יעלה $35
מחיר הכניסה בלילה: $32 למבוגר ו- $19 לילד , תא נוסעים הכולל בר חופשי מגיל 21 ולמעלה יעלה $47

ניתן לקבל הנחה של 50% אם אתם בעלי סטטוס דיימונד בסיזר (עד 4 כרטיסים מכל סוג) אך נדרש מכם לקחת את קופון ההנחה מדלפק ה – Total Rewards ולהגיע איתו לגלגל. ניתן לרשום את הכרטיסים על החדר אם אתם שוהים באחד ממלונות הרשת, לחצו כאן כדי להבין למה זה מומולץ.

למפת הגעה לגלגל הענק לחצו כאן:

 

 

 

RelatedPost

ספרו לנו מה אתם חושבים

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *