אאוטלטים בוגאס

האאוטלטים בוגאס אינם שונים במהותם מהאאוטלטים בכל רחבי ארה"ב אבל אין כמו לעשות שופינג באווירה של חופשה וזו גם דרך נהדרת להעביר את שעות היום בהן וגאס פחות מסעירה ומזג האוויר מאוד חם.

בלאס וגאס יש שלל חנויות במלונות ובמולים הצמודים אליהם, כמו כן יש קניון גדול מאוד בשם Fashion Show Mall אך שפע של מותגים במחירים אטראקטיבים תוכלו למצוא בשני האאוטלטים הגדולים. אחד האאוטלטים נמצא מצפון לסטריפ במרחק נסיעה של כ – 15 דקות והשני מדרום לסטריפ במרחק נסיעה של כ – 10 דקות, לא רחוק משדה התעופה.

האאוטלט הצפוני:
למעשה מדובר במרכז מסחרי גדול ובו שדרות של חנויות כאשר המעברים בינהן אינם מכורים והשמש של וגאס מורגשת בהם היטב. במרכז האאוטלט יש פוד קורט (איזור האוכל) ובו מספר מסעדות מזון מהיר, כמו כן בחלקו הצפוני יש יש מסעדת צ'יז קייק פקטורי בה אפשר לסיים יום קניות מוצלח בטרם חזרתכם למלון להניח את השקיות ולנוח לפני הערב.
את רשימת החנויות האינסופית של האאוטלט תוכלו למצוא באתר: Las Vegas Premium Outlet North.
לבאים ברכב החניה הינה בתשלום אך זולה יותר מהגעה במונית וכך גם תוכלו להניח את מה שקניתם ברכב ולא להיסחב עם השקיות בין החנויות. שעות הפתיחה הן: 9:00-21:00 בכל ימות השבוע וביום ראשון רק עד 20:00. לקבלת הנחות בחנויות מומלץ להדפיס את הקופונים מאתר האינטרנט לחצו על כפתור ההדפסה או לרכוש את ספר הקופונים במחיר של $5 בדוכן המיועד לכך בפינה הצפון מערבית של האאוטלט. כדי להשתמש בקופונים פשוט מיסרו אותם בקופה, המוכר כבר ידע אם יש קופון רלוונטי וישתמש בו בהתאם.

למפת הגעה לאאוטלט הצפוני לחצו כאן:


האאוטלט הדרומי:
האאוטלט הדרומי שונה במראהו מהצפוני בכך שהוא מבנה סגור וממוזג כך שבימים חמים ויש כאלה בוגאס מומלץ להגיע דווקא אליו.גם כאן במרכז האאוטלט יש פוד קורט (איזור האוכל) ובו מספר מסעדות מזון מהיר. למרות שחלק מהחנויות קיימות גם בשני האאוטלטים נראה שבדרומי יש פחות היצע אך תוכלו לבדוק אםיש את מה שאתם מחפשים באתר: Las Vegas Premium Outlet South.
לבאים ברכב החניה הינה ללא תשלום ושעות הפתיחה זהות לאאוטלט הצפוני: 9:00-21:00 בכל ימות השבוע וביום ראשון רק עד 20:00. לקבלת הנחות בחנויות מומלץ להדפיס את הקופונים מאתר האינטרנט לחצו על כפתור ההדפסה או לרכוש את ספר הקופונים במחיר של $5 בדוכן המיועד לכך במרכזו של האאוטלט. גם כאן, כדי להשתמש בקופונים פשוט מיסרו אותם בקופה, המוכר כבר ידע אם יש קופון רלוונטי וישתמש בו בהתאם.

האאוטלט הדרומי, מרכז סגור וממוזג

למפת הגעה לאאוטלט הדרומי לחצו כאן:

RelatedPost

ספרו לנו מה אתם חושבים

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *